امروز: چهارشنبه 13 فروردین 1399
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

دانلود تحقیق در مورد حسابداری مدیریت

دانلود تحقیق در مورد حسابداری مدیریت دسته: حسابداری
بازدید: 4 بار
فرمت فایل: ppt
حجم فایل: 1823 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 34

1 توصیف استفاده از مدل های مالی برای اهداف برنامه ریزی سود 2توضیح چگونگی اجرای تحلیل هزینه حجم فعالیت – سود 3توصیف استفاده از صفحات گسترده در مدلهای مالی 4شناسایی اثر ساختار هزینه و اهرم عملیاتی بر حساسیت سود در تغییرات حجم فعالیت 5توضیح چگونگی استفاده از ارزش دلاری به عنوان اندازه گیری حجم فعالیت

قیمت فایل فقط 11,000 تومان

خرید

نام فایل : حسابداری مدیریت

فرمت : .ppt

تعداد صفحه/اسلاید : 34

حجم : 2 مگابایت


بسم الله الرحمن الرحیم
موضوع :

حسابداری مدیریت


اهداف آموزشی

1- توصیف استفاده از مدل های مالی برای اهداف برنامه ریزی سود
2-توضیح چگونگی اجرای تحلیل هزینه - حجم فعالیت – سود
3-توصیف استفاده از صفحات گسترده در مدلهای مالی
4-شناسایی اثر ساختار هزینه و اهرم عملیاتی بر حساسیت سود در تغییرات حجم فعالیت
5-توضیح چگونگی استفاده از ارزش دلاری به عنوان اندازه گیری حجم فعالیت
6- توضیح اثر مالیاتی بر مدلهای مالی
7- توصیف استفاده از مدلهای مالی در شرکتهای چند محصولی
8-توضیح مدلهای مالی با محرکهای هزینه چند گانه
بسمه تعالی مدلهای مالی برای تصمیم گیریهای کوتاه مدتمدلهای مالی ابزاری ساده اما جالب هستند که می توانند نگرش جامعی از فعالیتهای مالی شرکتها تهیه کنند یا به مدیران برای تصمیم گیریهای خاص کمک کنند.فرض کنید، باشگاه دانش آموزی می خواهد فیلمی را در محوطه نشان دهد. باشگاه می تواند یک فیلم مخصوص را برای یک آخر هفته ، 1000 دلار اجاره کند. اجاره یک تالار، حقوق بلیط فروش و دیگر پرسنل و سایر هزینه های ثابت در طول یک هفته 800 دلار می باشد. سازمان هر بلیط را 4 دلار برای هر نفر می فروشد. بعلاوه برآورد یم کند که سور حاصل از فروش نوشیدینها، ذرت، شیرینی برای هر بلیط گیرنده 1 دلار باشد. چند نفر باید بلیط بخرند تا باشگاه در نقطه سربه سر باشد و اجاره فیلم توجیه شود ( جواب 360 ) تجلیلگران بر مفهوم رفتار هزینه ثابت و متغیر اتکا می کنند که ما بحث کرده بودیم در فصل 1 ودر فصل 5 پوشش داده شده بود.در این فصل مدلهای مالی، بیشتر بر نوع خاصی از مدل تاکید دارد. و شرح می دهد مدیران چگونه می توانند در موقعیتهای تصمیم گیری از آن استفاده کنند.
پس از مطالعه این فصل شما باید بتوانید بفهمید چگونه از مدلهای مالی برای سورهای پیشنهادی (یازیین) استفاده کنید و چگونه از نتایج اطلاعات برایتصمیم گیریهای کوتاه مدت استفاده کنید.مدل مالی چیست؟یک مدل بیان کننده واقعیت است. شما احتمالاً مدلهایی را درهر حال می بینید مثل مدل هواپیمایی مدلهای ساختمانهای تجاری ساخته شده بوسیله معماران، یا عروسکها و اعمال مشابه ، مثال دیگر استفاده شبیه سازی برای هدایت قطار هوایی است، شبیه سازی به شخص اجازه می دهد مهارتهایی را در شرایط مختلف فعالیت برای مطالعه عکس العملهای خلبانی آن امتحان کند.
یک مدل مالی که به سبک شبیه سازی کار می کند می تواند تاثیر متقابل متغیرهای اقتصادی را در محیطهای متنوع تجزیه و تحلیل کند. مدلها نیازمند تحلیل گران هستند تا معادلاتی را که بیانگر عملیات شرکت و نسبتهای مالی است، توسعه دهنده برای مثال نسبتها ممکن است شامل حاشیه فروشی برای قیمت فروش تعداد فروش ، نسبت گردش موجودی کالا و تناسب نسبی محصولات مختلف فروش رفته (ترکیب محصولات) آنها می توانند شامل هر نسبت مالی باشند که به مدیریت برای تصمیم گیری کمک می کنند. تجلیل گر پس از جایگذاری مدل در نرم افزار، اغلب یک صفحه گسترده ، به استفاده کننده اجازه می دهند تاثیر تغییرات متغیرها مثل قیمت فروش،
( ما این تکنیک را در پایان فصل توضیح می دهیم) مدلهای مالی چندین نفع برای استفاده کنندگان دارند. تجلیل گر می تواند از مدل برای اهداف تجاری بدون اینکه حق از شرکت پایمال گردد,استفاده کند . مثل شبیه سازی بحث شده ، حجم فروش یا هزینه های ممکن در سودهای عملیاتی شرکت را حسبا کند.برای مثال یک شرکت ممکن است بخواهد بداند اثر صورت جریان وجه نقد، فروش، سودآوری بر تحکیم اعتبار پیشنهاد شده بوسیله یک نفر چیست؟ یک تحلیل گر می تواند مدل مالی مناسبی را بسازد تا یک ابزار تائید برای پیش بینی نتیجه سفاریوهای متغیر باشدبسیاری از مدلها به سازمان اجازه می دهند تا اثر اعمال تجاری ممکن را بوسیله بازنگری نتایج بالقوه قبل از انجام عمل مطالعه کنند. مدلها به مدیران در شناسایی( تشخیص) پیشنهادهای بد، یا تصمیمات جلوتر از زمان کمک می کند. قبل از اینکه اثرات منفی را برای شرکت در نظر بگیرند.
توجه کنید به GIGO پس مانده ورودی و پس مانده خروجی، استفاده از مدلهای مالی می توانند مسائل و مشکلاتی داشته باشند. مدلهای صحیح بطور اتوماتیک نمی توانند تصمیم گیری را بهبود بخشند. یک مدل فقط به همان خوبی فرضیات مورد استفاده است. فرضیات ناقص یا اطلاعات پد، نتیجه اش در خروجی (محصول ) ناقص است بعضی اوقات بدتر و سپس بی فایده می شوند زیرا به مدیرات و دستورات غلطی می فرستند.


مدل هزینه – حجم فعالیت – سود:
مدل CVP یک مدل مالی اساسی است که بطور خلاصه شامل اثرات تغییرات حجم به هزینه ها ، درآمدها و سودهای سازمان است.
....

قیمت فایل فقط 11,000 تومان

خرید

برچسب ها : دانلود تحقیق در مورد حسابداری مدیریت

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر