امروز: پنجشنبه 2 خرداد 1398
دسته بندی محصولات
بخش همکاران
بلوک کد اختصاصی

دانلود تحقیق اسکی

دانلود تحقیق اسکی دسته: تربیت بدنی
بازدید: 9 بار
فرمت فایل: doc
حجم فایل: 9 کیلوبایت
تعداد صفحات فایل: 17

ورزش های هوازی نظیر اسکی، گردش خون را تنظیم کرده و سبب می شود که کلیه بافت های بدن در بهترین حالت خود قرار بگیرند این امر سبب می شود که فرد به ندرت دچار بیماری هایی نظیر فشار خون یا سکته قلبی شود فواید اسکی افزایش HDL یا کلسترول خوب خون

قیمت فایل فقط 11,000 تومان

خرید

لذت حرکت روی برف

اسکی یکی از محبوب ترین ورزش ها در کشورهایی است که دارای آب و هوای سرد هستند.

در مقایسه با دو و شنا که جزو ورزشهای مناسب برای سیستم قلبی عروقی بدن محسوب می شوند، شکی وجود ندارد که تعداد زیادی از افراد ترجیح می دهند اسکی کنند تا هم تناسب اندامشان را حفظ کنند و هم خود را گرم نگه دارند.

سه نوع ورزشی که در بالا به آنها اشاره کردیم، می توانند عملکرد بدن را در حد مطلوب نگه داشته و کارشناسان معتقدند که تفاوت زیادی میان این ورزش و سایر ورزشهای هوازی (ایروبیک) وجود دارد. در هنگام انجام این ورزش افراد نیاز به صرف انرژی زیادی داشته و می بایست اکسیژن بالایی مصرف کنند تا بتوانند به حرکت کردن ادامه دهند.

فواید اسکی کردن تفاوت چندانی با سایر ورزش ها ندارد. این ورزش را می توانید ۳ مرتبه در هفته، هر بار به مدت ۲۰ دقیقه انجام دهید تا بدنتان تناسب خود را حفظ کند.

یکی از مزایای شایان ذکر این ورزش بهبود و ارتقای سیستم قلبی-عروقی بدن است. همچنین انجام این ورزش میزان هشیاری فرد را نیز افزایش می بخشد و ورزشکار قادر می شود تا عکس العمل سریعی را نسبت به هر محرک خارجی از خود نشان دهد. از این گذشته فرد قادر می شود تا به راحتی و بدون احساس هیچگونه استرسی به فعالیت های روزانه خود بپردازد.

ورزش های هوازی نظیر اسکی، گردش خون را تنظیم کرده و سبب می شود که کلیه بافت های بدن در بهترین حالت خود قرار بگیرند. این امر سبب می شود که فرد به ندرت دچار بیماری هایی نظیر فشار خون یا سکته قلبی شود.

یکی دیگر از فواید اسکی افزایش HDL و یا همان کلسترول خوب خون است. این امر به بدن کمک می کند تا کلسترول بد و یاLDL را حذف کند، چرا که فردی که اسکی می کند چربی بسیار زیادی را سوزانده و وزنش کاهش پیدا می کند.

شاید تعرق در آب و هوای سرد قدری عجیب به نظر برسد، اما کسی که اسکی می کند، به شدت عرق می کند. این امر با مشاهده معروف ترین اسکی بازهای دنیا کاملا قابل درک است.


قیمت فایل فقط 11,000 تومان

خرید

برچسب ها : حرکت روی برف , دانلود تحقیق اسکی , تحقیق اسکی , تناسب اندام , ورزش های هوازی اسکی , اسکی و فشار خون یا سکته قلبی

نظرات کاربران در مورد این کالا
تا کنون هیچ نظری درباره این کالا ثبت نگردیده است.
ارسال نظر